Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOGWARTS RPG'YE HOŞGELDİNİZ! HEMEN ŞİMDİ SİZ DE BÜYÜCÜ DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YENİ BİR DÖNEM || ÖNEMLİ!

YazarMesaj
Lilith Lauren Sanders
Hogwarts Müdüresi&Gryffindor Bina Sorumlusu
Hogwarts Müdüresi&Gryffindor Bina Sorumlusu
Lilith Lauren Sanders

RP Puanı: : 21

YENİ BİR DÖNEM || ÖNEMLİ! Empty
MesajKonu: YENİ BİR DÖNEM || ÖNEMLİ!   YENİ BİR DÖNEM || ÖNEMLİ! Icon_minitime21/8/2015, 14:49

Merhabalar çok değerli küçüklü büyüklü güzel büyücülerim.
Yeniden Hogwarts'a döndüğümüzden hepiniz gibi ben de oldukça memnunum. Bu döneme sil baştan başladık. Bütün rpleriniz silindi.
Umuyorum ki, bu dönem hepiniz aşkın meşkin yanında derslerinizin içine gömülüp okulumuzu yücelteceksiniz!

Gelelim bazı kurallara ve değişiklilere...
RPlerinizin silinme nedeni 2 rp dışında diğerleri ya yarıda kalmış, ya da yanlış yapılmış idi. Sil baştan yapmak istedim..
*Bunun yanında bina puanlarıyla ilgilenilmedi,her hafta güncellemeye çalışacağız ve 3 ayın sonunda şampiyon binayı açıklayacağız.
*Cezalar olacak,yaptığınız her yanlış davranış için ve hatta yapılmayan ödevler için teker teker ceza alıp bina puanızdan düşeceğiz.
*Düello Klübü yeniden açılacak. Hazırlıklı olmanızı istiyorum,ileride bizi çok çetin savaşlar bekliyor olabilir.
*Quidditch için seçmeler yeniden başlayacak,maçlar tam gaz devam edecek. Öğretmen atamalarından hemen sonra bir tarih belirleyeceğim.
*Öğretmenlere saygınızın olmasını en çok da birbirinize saygınızın olmasını istiyorum. Slytherin ve Gryffindor arasında özellikle birbirlerinize saygılı ve sevgi dolu olmanızı istiyorum.
*Sınav tarihlerinizi de düzene sokacağız.

Yukarıda yazdıklarım Hogwarts da olacak değişikliklerdi. Bunun yanında kurallarla sıkmak istemiyorum sizi. Eğlencenizi kısıtlamak gibi bir niyetim yok,emin olun. Birbirinizi ciddi anlamda kıracak hakaretlerden,argo ve küfürden -özellikle argodan küfürden- uzak durmanızı istiyorum. En katı olduğum konu budur. Argo istemiyorum yoksa çok ciddi cezalar alabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar... Duyuruları takip etmenizi istiyorum. Bir sıkıntınız,sorunuz,öneriniz olursa bana veya Jenna Beth Clark'a ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler,sihirli günler!
https://rpghogwarts.yetkinforum.com

YENİ BİR DÖNEM || ÖNEMLİ!
1 sayfadaki 1 sayfası